Norėdami toliau naršyti Pinigine.lt, sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis. Sužinokite daugiau.

Duomenų apsauga

Jūsų duomenys www.pinigine.lt internetinėje svetainėje yra visiškai saugūs, nes:

Jūsų duomenų perdavimui naudojama SSL technologija, kuri saugiai, bei tretiesiems asmenims neįskaitomu formatu, perduodami mums. Taip siekiame apsaugoti Jūsų duomenis nuo praradimo, neteisėto jų panaudojimo ar kitų grėsmių. Perduodami duomenys yra šifruojami Thawte SSL sertifikatu, kurio pagalba duomenys yra užšifruojami 128 bitų ilgio raktu.

Mes garantuojame, jog Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus partnerius, kurių pagalba būtina norint suteikti Jums kreditą. Tokie atvejai gali būti:

UAB Creditinfo Lietuva, kurios pagalba patikrinamos Jūsų turėtos ar turimos skolos, vertinamas Jūsų mokumas bei Jūsų finansinės galimybės laiku grąžinti prisiimtus įsipareigojimus;

UAB Teisinių paslaugų grupė teikia teisines konsultacijas, atlieka dokumentų teisines ekspertizes.

Visus kitus UAB Minibank duomenų tvarkytojus visada galite rasti čia: db.ada.lt langelyje „Duomenų valdytojo ar tvarkytojo pavadinimas“ įrašę žodį Minibank.

Kai už mūsų paslaugas internetinėje svetainėje Jūs mokate vienkartinį prisiregistravimo mokestį, Jūs mokate jau pačioje banko internetinės bankininkystės sistemoje, tuomet saugumą užtikrina banko serveris, kuriame vedate į sistemą slaptažodžius ir kitą informaciją, kurią žinote tik Jūs.

Svarbu

www.pinigine.lt administracija nei raštu, nei telefonu, nei jokiais kitais būdais neprašo Jūsų prisijungimo duomenų, banko kortelių numerių, slaptažodžių ar bet kokios kitos informacijos, dėl kurios panaudojimo Jums gali būti padaryta finansinė ar bet kokia kita žala. Visa informacija apie mūsų teikiamas paslaugas, kredito pratęsimą, grąžinimą, skelbiamas akcijas, specialius pasiūlymus ir t. t. yra skelbiama mūsų internetinėje svetainėje www.pinigine.lt

Papildoma informacija apie duomenų saugumą

Pinigine.lt klientų duomenys tvarkomi laikantis galiojančių Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo (Žin., 2003, Nr. 15-597) nuostatų ir kitų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą. Jūsų asmeniniai duomenys yra saugomi ne ilgiau, nei tai būtina. Bet kuriuo metu Jūs turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų pateiktus ir išsaugotus duomenis, juos keisti, blokuoti ir naudotis kitomis teisės aktuose numatytomis teisėmis. Tai galite padaryti tinkamai save identifikavę, kreipdamiesi į mus nurodytais kontaktais. Tai galite padaryti kreipdamiesi į mus el. paštu: info@pinigine.lt arba kitais nurodytais kontaktais. Piniginė.lt svetainėje, informacija apie Jūsų paimtą kreditą yra išsaugoma ir Jūs, prisijungę prie „Kliento zonos“, galite matyti visus su Jūsų kreditu susijusius duomenis. Norint kreiptis dėl naujo kredito, Jums nebereikės iš naujo pateikti savo asmeninių duomenų. Jei jūs jau esate klientas, galite prisijungti tiesiog įvedę savo el. pašto adresą ir slaptažodį. Saugomų duomenų dėka Jums nebereikia kaskart vėl iš naujo pildyti pateiktų formų.