Kodėl verta rinktis pinigine.lt

1. Galite atidėti įmoką

Visi pinigine.lt klientai, turintys ilgalaikį vartojimo kreditą (kai grąžinimo terminas nuo 2 mėn. iki 48 mėn.), gali atidėti kredito grąžinimą, tereikia pervesti einamosios periodinės įmokos palūkanas. Atidėjimų skaičius neribojamas. Plačiau

2. Galite pasiskolinti papildomai

Turite Pinigine.lt kreditą, esate negrąžinęs kredito ar jo dalies ir norite pasiskolinti papildomai? Pas mus galite pateikti paraišką kredito padidinimui ir greitai gauti atsakymą. Naujas kreditas padengs esamą, o skirtumas bus pervestas į Jūsų banko sąskaitą per keletą minučių! Plačiau

3. Patogus atsiskaitymas

Grąžinti kreditą arba sumokėti kredito įmoką galite sekančiais būdais:

  • Pasinaudodami elektronine bankininkyste arba komercinių bankų, kredito unijų, AB „Lietuvos pašto“ skyriuose.
  • „Kliento zonoje“ atsispausdinę savo kredito barkodą, įmokas taip pat galėsite sumokėti bet kurioje prekybos centro „Maxima“ kasoje arba loterijos „Perlo“ terminaluose.

4. Jokio sutarties sudarymo mokesčio.

Pinigine.lt netaiko jokios sutarties sudarymo mokesčio savo klientams!

5. Kreditas per 15 min.

Gavę Jūsų paraišką, atsakymą suteiksime per 10 minučių. Pinigams Jūsų sąskaitą pasiekti dar papildomai prireiks 5 minučių.

6. Sumos nuo 50 iki 3000 €, terminai nuo 2 iki 48 mėn.

Pinigine.lt teikia kreditus nuo 50 iki 3 000 eur, grąžinimo terminai - nuo 2 iki 48 mėnesių. Periodinės įmokos prasideda tik nuo 2,07 Eur!

7. Paprasta registracija.

Viskas paprasta - užpildykite privalomus registracijos laukus ir atlikite 1 ct pavedimą. Registruotis reikia tik vieną kartą.

8. Galima kreditą grąžinti anksčiau laiko.

Norite kreditą grąžinti anksčiau termino - prisijunkite prie savo „Kliento zonos“ ir sužinokite, kokią sumą su perskaičiuotomis palūkanomis reikia mokėti arba susisiekite su mūsų klientų aptarnavimo centru.

9. Visada rasite geriausius pasiūlymus pagal savo poreikius!

Piniginė.lt siūlo Jums skolintis ypač palankiomis sąlygomis - mūsų svetainėje visada rasite išskirtinių pasiūlymų kreditams!