Kaip gauti kreditą internetu?

 • Norėdami gauti trumpalaikį arba ilgalaikį vartojimo kreditą internetu:
 • 1. Užsiregistruokite. Paspauskite mygtuką „Užsiregistruoti“ ir įveskite visus reikalaujamus duomenis.

  Registracijos metu turėsite galimybę pasirinkti:
  • 1) tik užsiregistruoti piniginė.lt sistemoje arba
  • 2) iškart prašyti pageidaujamo kredito.

  Registruotis reikia tik vieną kartą. Kitą kartą Jums reikia tik prisijungti prie savo „Kliento zonos“ ir pateikti paraišką kreditui gauti.

  2. Prisijunkite prie „piniginė.lt” „Kliento zonos“. Jei jau esate registruotas vartotojas, prašyti naujo kredito arba peržiūrėti esamo kredito būseną galite prisijungę prie „Kliento zonos“. Pagrindinio www.pinigine.lt puslapio dešiniame viršutiniame kampe paspauskite nuorodą „Prisijungti prie piniginė.lt“, tada įveskite savo el. pašto adresą ir prisijungimo prie sistemos slaptažodį.

  3. Pasirinkite kredito variantą. Prisijungę prie „Kliento zonos“ ir norėdami prašyti naujo kredito, turite spustelėti nuorodą į skyrių „Naujas kreditas“. Kreditų lentelėje spustelėkite pelės klavišą ant Jūsų norimo kredito varianto. Piniginė.lt klientai gali kreiptis kredito nuo 50 € iki 3000 €, terminas nuo 2 iki 48 mėnesių.

  4. Susipažinkite su siūlomo kredito sąlygomis. Jums bus pateiktas Informacinis lapas su svarbiausia informacija apie Jūsų pasirinktą kredito variantą. Tik susipažinus su juo (išskyrus Kredito sutartyje ir Lietuvos Respublikos vartojimo kredito įstatyme nustatytas išimtis) ir įvedus slaptažodį, kurį gausite į savo mobiliojo telefono numerį, galėsite pasirašyti Kredito sutartį.

  5. Jei priimamas sprendimas suteikti kreditą, netrukus pinigai pervedami į Jūsų sąskaitą. Pinigai pervedami nustačius Jūsų tapatybę, patikrinus pateiktus duomenis, įvertinus mokumą ir priėmus sprendimą suteikti kreditą. Apie tai būsite informuoti SMS žinute. Kreditas pervedamas į anketoje nurodytą atsiskaitomąją sąskaitą.

 • Atgal